O Bakışlar Sinem’i Çıldırttı

'Cingöz Recai' filminin galasında Meryem Uzerli ile Kenan İmirzalıoğlu'nun birbirlerine hayran hayran bakmaları, Sinem Kobal’ı çileden çıkarttı.

O Bakışlar Sinem’i Çıldırttı
O Bakışlar Sinem’i Çıldırttı Meltem Yuksel
Bu içerik 1882 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve  Meryem Uzerli'nin paylaştığı, Peyami Safa'nın aynı isimli eserinden uyarlanan 'Cingöz Recai' filminin galası geçtiğimiz gün  Kanyon AVM’de gerçekleşti.

Galada derin göğüs dekolteli kıyafetiyle tüm bakışları üzerinde toplamayı başaran Uzerli ile rol arkadaşı İmirzalıoğlu'nun bakışmaları ise herkesin dikkatinden kaçmadı. Kırmızı halıda yan yana basının karşısına çıkan ikilin  bu bakışmaları, yakışıklı oyuncunun eşi Sinem Kobal'ı kıskandırdı.

Galaya annesi ve kardeşiyle katılan güzel oyuncu, filmi ailesiyle izlemek yerine ikilinin yanından bir an bile ayrılmadı. Eşi ile Meryem Uzerli'nin arasına oturan Kobal'ın Uzerli'yle çok fazla konuşmaması ise bir hayli ilginçti. Kobal'ın seti ziyaret ettiği ve orada da eşinin yanından hiç ayrılmadığı söylendi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nez Adriana’ya Medyan Okudu

Cingöz Recai Cingöz Recai İzle Cingöz Recai Fragman Cingöz Recai Gala Kenan İmirzalıoğlu Meryem Uzerli Haluk Bilginer Sinem Kobal Kanyon AVM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500