O Filmde Rol Almak En Büyük Pişmanlığı

Oyuncu kadrosunda yer aldığı son film olan 'Yıldızlar da Kayar-Das Borak' için büyük bir pişmanlık duyan Altan Erkekli, bu filmle anılmak istemediğini söyledi.

O Filmde Rol Almak En Büyük Pişmanlığı
O Filmde Rol Almak En Büyük Pişmanlığı Nilay Işık
Bu içerik 1384 kez okundu.

Rol aldığı son film olan 'Yıldızlar da Kayar-Das Borak'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı için çok pişman olan Altan Erkekli, bu filmle anılmak istemediğini açıkladı.

Şimdilerde 'Hangimiz Sevmedik' isimli dizideki 'Münir' karakterine hayat veren Erkekli, büyük bir pişmanlığını dile getirdi.

Gündeminde yeni bir film projesinin bulunmadığını belirten ünlü oyuncu, en son hatır için gelen teklifi reddedemeyerek  'Yıldızlar da Kayar-Das Borak' kadrosunda yer aldığını ve ileride bu filmle anılmak istemediğini açıkladı.

Yılmaz Erdoğan'ın ekim ayında vizyona girecek olan 'Ekşi Elmalar' filmini de değerlendiren Altan Erkekli, güzel bir işe benzediğini ve başarılar dilediğini fakat 'Vizontele' varken benzer bir yapıma gerek olmadığını söyledi.

altan erkekli altan erkekli filmleri yıldızlar da kayar das borak yılmaz erdoğan ekşi elmalar hangimiz sevmedik altan erkekli kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500