O Fotoğraf Aşıkları Ele Verdi

İstanbul’da tanıştıkları iddia edilen Yağmur Ünal ile Arda Turan’ın geçtiğimiz Kasım ayından beri görüştükleri ortaya çıktı. Ünal’ın milli futbolcunun Barselona’daki evinin mutfağında çekildiği fotoğraf her şeyi ele verdi.

O Fotoğraf Aşıkları Ele Verdi
O Fotoğraf Aşıkları Ele Verdi Meltem Yuksel
Bu içerik 6016 kez okundu.

Sinem Kobal’dan ayrıldıktan sonra, Aslıhan Doğan’la aşk yaşamaya başlayan Arda Turan çalkantılı birlikteliğinde 2.kez barışmış fakat bu barışmada çokta uzun ömürlü olmamıştı. Üç günlüğüne Türki’ye gelen Turan’ın Cihan Ünal ve Türkan Şoray’ın kızları Yağmur Ünal’la tanıştığı hatta aralarında bir yakınlaşma olduğu iddia edilmişti.

Ünal, kısa bir süre önce Barcelona’lı futbolcunun daveti üzerine İspanya’ya gitti. Milli futbolcunun Internet fenomeni dayısı Nuri Seviş’le, Turan’ın Barcelona’daki evinin mutfağında fotoğraf çekilmesi iddia edilen birlikteliği gözler önüne serdi. Ortaya çıkan yeni görüntüler ilişkiyi ailelerinde onayladığı ve ciddi olduğu şeklinde yorumların gelmesine neden oldu.

Yağmur Ünal ve Arda Turan birlikteliğindeki detaylardan birisi de, futbolcunun eski sevgilisi Aslıhan Doğan’la Ünal’ın komşu olması. Hatırlayacağınız üzere Türkan Şoray ve kızı geçtiğimiz aylarda Etiler’den Aslıhan Doğan’ın evinin bulunduğu Çubuklu Vadi Evleri’ne taşınmıştı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Selçuk Yöntem Ekrana Dönüyor

Arda Turan Yağmur Ünal Barselona Nuri Seviş Fotoğraf Aslıhan Doğan Türkan Şoray Cihan Ünal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500