“O Parayı Çatır Çatır Alacağım”

Yönetmen Sinan Çetin, "Onun filminde ayağımı kırdım, hastane masraflarını ödemedi" diyen Cem Özer'e, "Yoğun bakım masraflarını karşılayamayız. Kendisini oyundan attık" şeklinde karşılığını vermişti. Sabah canlı yayına telefonla bağlanan Cem Özer, "Adam herkesle dalga geçiyor. Hastane masraflarını çatır çatır alacağım" ifadelerini kullandı.

“O Parayı Çatır Çatır Alacağım”
“O Parayı Çatır Çatır Alacağım” Meltem Yuksel
Bu içerik 828 kez okundu.

Cem Özer, yönetmenliğini Sinan Çetin'in yaptığı 'İstasyon' adlı filmin çekimleri sırasında iki metrelik çukura düşüp bacağını kırmıştı. Çabuk iyileşmesi için uygulanan ozon tedavisi sırasında pıhtı atmış, 42 gün yaşam mücadelesi vermişti. Sinan Çetin hastane masrafı olan 40 bin TL'yi ödemek istemeyince ortalık karıştı.

Sabah yayınlanan magazin programına katılan Özer; “Ben çok üzülüyorum. Artık bu konuda gerçekten konuşmak dahi istemiyorum. Sinan adına çok üzülüyorum. bir dönem Türkiye'nin en sevilen, en itibarlı, müthiş yetenekli genç yönetmeniydi. Böyle bir insan kendini nasıl bu hale getirir, ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Üstelik de imkanı yok değil. Yok, olmaz o zaman ben de peşine düşmem... Ben ilk defa bu sette bir yerimi yaralamıyorum. Benim vazgeçmem onu pişman etmez, o sevinir 'oh ne güzel ben kazandım' diye... Hastane masraflarını çatır çatır alacağım. İyi yüreklilik, temiz kalplilik bu ülkede salaklıkla eş değer tutuluyor.

Bir cezası olması lazım. Herkesle dalga geçiyor adam... Hukukla dalga geçiyor, yasa ile dalga geçiyor... Benimle dalga geçiyor, seyredenlerle dalga geçiyor. Alacağım parayla ilgili kafamda şu anda bir şey yok. Bakacağım. Hiç bir zaman para düşkünü bir adam olmadım. Yaptığım şeyleri de ses seda çıkararak yapmadım. Benim yaptığım yardımları, bağışları çok az ünlü yapmıştır” ifadelerini kullandı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Çifti Sosyal Medya Ele Verdi

Sinan Çetin Cem Özer Hastane Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500