Obanın Kaderi Yeniden Belirleniyor

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi 'Diriliş Ertuğrul’da iki oba birbirine savaş mı açacak. Alplerinin öldürüldüğünü duyan Ertuğrul’un Çavdar Obasına karşı tutumu ne olacak?

Obanın Kaderi Yeniden Belirleniyor
Obanın Kaderi Yeniden Belirleniyor Meltem Yuksel
Bu içerik 2649 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

TRT1 ekranlarında her hafta Çarşamba günü yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul’da heyecan doruklara çıkıyor. Kilimleri Venediklilere satan Ertuğrul uzun zamandan beri ilk defa obasını refaha ulaştırmayı başarmıştır. Fakat kilimleri Konstantinopolis’e götürmek için yola çıkan kervan Ural Bey’in adamları tarafından saldırıya uğrayınca Kayı Obasını zor zamanlar beklemektedir.

Saldırıyı Çavdar Obasının yaptığı öğrenen Hancı Simon Ertuğrul’a iyi gözükebilmek için ağır yaralanan Turgut Alp’i tedavi edip eline geçen fırsatları değerlendirme çabası içine girer.

Çavdar Obasına gelen Aliyar kendisini anlayamadığı bir savaşın içinde bulur. Pazar yerinde abisi Ural’la adamının saldırı anını konuştukları duyan Aliyar babasına gerçeği anlatmak sorunda kalır.

Ertuğrul Alplerini kimin öldürdüğünü ve kervana saldıran kişilerin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Hancı Simon’un Kayı Obası için düşündüğü planlar ne? Merak ettiğiniz her şey bu akşam saat 20.00’de Diriliş Ertuğrul’da. Sakın kaçırmayın.

Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul izle Diriliş Ertuğrul Fragman Diriliş Ertuğrul 64 Bölüm Fragmanı izle Engin Altan Düzyatan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500