Ödül Töreni Değil Şıklık Yarışı

Gerçekleştirildiği her sene büyük ses getiren ve sosyal medya üzerinde de oldukça büyük bir yankı uyandırmayı başaran MTV Video Müzik Ödülleri, bu sene de muhteşem manzaralara sahne oldu.

Ödül Töreni Değil Şıklık Yarışı
Ödül Töreni Değil Şıklık Yarışı Nilay Işık
Bu içerik 2600 kez okundu.

Müzikseverler tarafından büyük bir heyecanla beklenen ve sosyal medya üzerinde oldukça büyük bir yankı uyandırmayı başaran MTV Video Müzik Ödülleri, müzik dünyasının dev isimlerini bu sene de bir araya getirerek muhteşem manzaralara sahne oldu.

1984 senesinden beri düzenlenmekte olan MTV Video Müzik Ödülleri'nin bu seneki töreni, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde bulunan Madison Square Garden'da düzenlendi.

Müzik dünyasının devleri olarak kabul edilen birbirinden özel isimleri bir araya getiren 2016 MTV Video Müzik Ödülleri töreninde pek çok sayıda ünlü boy gösterdi.

Pembelere boyanan ve pespembe bir dans kadrosuyla birlikte sahne alan dünyaca ünlü R&B sanatçısı Rihanna, sahne performansını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmayı ihmal etmedi.

Tüylü bir kıyafet giyen Beyonce, asil tercihiyle gecenin en beğenilen isimlerinden biri olmayı başardı.

Rapçi eşi Kanye West ile ödül törenine katılım gösterem sosyal medya fenomeni Kim Kardashian, tercih ettiği transparan kıyafetiyle bir hayli beğeni topladı.

Oldukça klasik bir tarz deneyen Amber Rose da gecenin dikkat çeken isimleri arasında yer aldı.

Yarı beyaz, yarı siyah bir cilde sahip olmasına neden olan vitiligo hastalığıyla tanınan ünlü model Winnie Harlow da gecenin beğenilen isimleri arasında yer aldı.

Gecenin şık isimlerinden biri olan Heidi Klum'ın yanında yer alan Alicia Keys ise tercih ettiği salaş kıyafetiyle herkes tarafından yoğun şekilde eleştirildi.

Britney Spears'ın muhteşem sahne performansına ev sahipliği yapan ödül töreni, 'Britney efsanesi'nin geri döndüğünü kanıtlar nitelikteydi.

mtv müzik ödülleri töreni mtv müzik ödülleri mtv müzik ödülleri 2016 mtv müzik ödülleri ünlüler rihanna mtv kim kardashian mtv beyonce mtv amber rose nicki minaj britney spears winnnie harlow
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500