Ödüllü Büyücü Avı Başlattı

Seren Serengil, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda hem kendisine hem de eşine büyü yapıldığından şüphelendiğini belirtti. Şarkıcı, büyü yaptırıldığını ve yapan kişi ortaya çıkarsa 20 bin TL para ödülü vereceğini söyledi.

Ödüllü Büyücü Avı Başlattı
Ödüllü Büyücü Avı Başlattı Meltem Yuksel
Bu içerik 639 kez okundu.

Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisine ve eşine büyü yapıldığından endişe duyduğunu söyleyerek ilginç bir çağrıda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde villasına yılan giren şarkıcı, o anları sosyal medya hesabından paylaşıp, nazar ve büyü olduğundan şüphelendiğini söylemiş, dün yaptığı paylaşımla da kendine ve eşi Yaşar İpek’e büyü yapıldığını, büyüyü yapanı söyleyene ise para ödülünü vereceğini belirtti.

Serengil, önce paylaşıp sonra sildiği gönderisinde şunları yazdı; ” Sizlerden çok rica ederim, olur da bana veya eşime büyü müdür, sihir midir böyle bir şey yaptıran birileri olduysa, bunu bana ulaşarak bildirsin. 3 kere ölümden döndüm. Bu kötü insanları bilmeye hakkımız var.

Hiç inanmazdım hiç itibar etmezdim böyle şeylere ama iki kadının yaptığından şüpheleniyoruz. Bunu söyleyene 20 bin TL para ödülümüz var. Biz duyduk bu meseleyi ama bunu yapan hocayı bulursak hem ödüllendireceğiz hem de bütün ihtiyaçlarını karşılayacağız.”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yok Canım Ne Kilosu

Seren Serengil Yaşar İpek Büyü Ödül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500