“Ödülünü Alan Sevişmeye Koşuyor”

Müzik On Air ve Bahçeşehir Üniversitesi Radyosu işbirliğiyle düzenlenen BAU Radyo 3. Müzik On Air Ödülleri Töreni önceki akşam Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapıldı. Törene katılan Okan Bayülgen, ünlü isimleri ödül aldıktan hemen sonra törenden ayrılmalarına göndermede bulunarak "Ödülünü alan sevişmeye koşuyor. Sevişmeye vakit bulamıyoruz ya çünkü" dedi.

“Ödülünü Alan Sevişmeye Koşuyor”
“Ödülünü Alan Sevişmeye Koşuyor” Meltem Yuksel
Bu içerik 1019 kez okundu.

Müzik On Air ve Bahçeşehir Üniversitesi Radyosu işbirliğiyle düzenlenen BAU Radyo 3. Müzik On Air Ödülleri Töreni önceki akşam Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapıldı.

Okan Bayülgen, yaptığı konuşmada ödülünü alıp salonu terk eden ünlüleri eleştirdi. Yaşam Boyu Başarı Onur Ödülü’nü Saba Tümer elinden alan şovmen,  “Ödül törenlerini seviyorum. Görmediğim birçok arkadaşımı görüyorum bu vesileyle ama hemen ödülünü alan sevişmeye koşuyor. Sevişmeye vakit bulamıyoruz ya çünkü” demesi dikkat çekti.

Ödülünü almaya eşi Burcu Kıratlı ile gelen Sinan Akçıl, “Eşim bana uğurlu geldi. Ödülümü aldım ama nazara geldim sanırım baksanıza elimde kaldı kırıldı” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Metin Akpınar Hakkında Flaş Gelişme

Müzik On Air ve Bahçeşehir Üniversitesi Radyosu Bahçeşehir Üniversitesi BAU Okan Bayülgen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500