Ohh Türkiye Güzeli Değilmiş!

Ecem Uzgör kendisine yönelik ağır eleştirilere cevap verdi.

Ohh Türkiye Güzeli Değilmiş!
Ohh Türkiye Güzeli Değilmiş! Meltem Yuksel
Bu içerik 3741 kez okundu.

Kurban Bayramı sebebiyle Yalova’da yaşayan ailesini ziyarete gelen 26 yaşındaki Ecem Uzgör, gazetecilere açıklamada bulundu. 8 yıldır İngiltere'de yaşadığını ve 5 yıldır da profesyonel anlamda modellik yaptığını söyleyen model; "Taçlı fotoğrafımı görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Fakat ben Türkiye’yi modellik yarışmasında temsil ettim" dedi.

Almanya'da gerçekleştirilen Top Model of the World 2016'nın ‘modellik yarışması’ olduğunu özellikle belirten Uzgör; "Yarışma birkaç hafta önce yapıldı. Açıkçası çok şaşırdım. Her şey bir anda oldu. Sosyal medya kullanıcıları taçlı fotoğrafımı görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Oysa ben Türkiye'yi modellik yarışmasında temsil ettim. Bir fotoğrafımı koydum ve buradan yorumlar almaya başladım. Şu anda yarım dakikada bir mesaj alıyorum. Özellikle Instagram ve Facebook patlamış durumda."

Uzgör, yorumlara çok şaşırdığını söyleyerek; "Ben zaten güzel olduğumu iddia etmiyorum. Sosyal medyadaki yorumların adeta patlamasına şaşırdım ve bu durum hem beni hem de ailemi çok üzdü. Aynı zamanda müzisyenim. Müziğimi kitlelere ulaştırmak istediğim için açıkçası bu durumu kullanmayı düşünüyorum. Yaptığım müzikle gündeme gelmek istiyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Bir müzik grubumuz var. Grup elemanlarını da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz” dedi.

ecem ecem uzgör güzel türkiye güzeli model modellik yarışması ecem uzgör kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500