Okan Affetti Demet Takibe Aldı

Seda Sayan, önceki gün Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u programına konuk etti. Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verilince ünlü şarkıcı çok bozulmuş yayın sonrasında Sayan’ı takipten çıkartmıştı. Seda ile Demet'in arası açılınca olay hakkında Okan Kurt’tan açıklama geldi.

Okan Affetti Demet Takibe Aldı
Okan Affetti Demet Takibe Aldı Meltem Yuksel
Bu içerik 1054 kez okundu.

Seda Sayan, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u programına konuk etmişti. Demet'in biyografisinin yer aldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verilince ünlü şarkıcı çok bozulmuş ve Sayan’ı takipten çıkartmıştı.

Bunun üzerine Seda programında çiftten özür dilemiş bütün gece uyuyamadığını söylemişti. Yaşanan bütün bu gelişmelerden sonra Kurt şarkıcının Instagram hesabı üzerinden şu şekilde açıklamada bulundu:

"Değerli Dostlarım Seda ablamın programına ailecek katılarak, ailemiz gibi gördüğümüz ablamızın programında ona yeni yayın döneminde biraz da olsun desteğimizi hissettirmek için yanında olmak istedik. Kesinlikle Seda ablamın izni ve bilgisinde olmadığını düşündüğüm gereksiz bir olay oldu. Bu olayın ayrıca büyütülecek ve konuşulmaya değecek bir konu olmadığını da düşünüyorum. Teknik ekibin ve montajda çalışan kardeşlerimizin amatörlük içeren bu hataları için, yüreği güzel olan ablam gereğinden fazla onlar adına özrünü dileyerek, yine ne kadar büyük kalbi olduğunu herkese göstermiştir. Ben her zaman Seda annemin damadı olarak, o da benim uğurum nikah şahidim olmaya devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla

Okan KURT " 

Karşılıklı açıklamaların ardından Demet Akalın sosyal medya hesaplarında engellediği Seda Sayan'ı yeniden takip etmeye başladı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nursel’e Program Şoku

Okan Kurt Seda Sayan Demet Akalın İbrahim Kutluay Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500