“Okan'ın Evde Bir Çöpü Bile Yok!”

Okan Kurt'la 6,5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Demet Akalın, ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Eski eşiyle hiç bir bağlantısının olmadığını söyleyen şarkıcı, "Tek bağımız Hira. Onun da dadısı ile konuşuyor" dedi.

“Okan'ın Evde Bir Çöpü Bile Yok!”
“Okan'ın Evde Bir Çöpü Bile Yok!” Meltem Yuksel
Bu içerik 603 kez okundu.

Demet Akalın önceki gün Kayseri'de bir düğünde sahne aldı. Davetlilerden bir kaçı düğünün yapıldığı mekana Okan Kurt'un da geldiğini iddia etti. Kurt'u gördüklerini söyleyen bir kaç davetli, "kendisini gizlemeye çalıştı ama biz gördük" söyleminde bulundu.

Ortaya atılan bu iddialardan sonra şarkıcı, teve2 'de yayınlanan 2. Sayfa programına açıklamalarda bulundu. Akalın; "İnsanlar beni rahat bıraksınlar ben iyiyim. Kayseri'de sahne aldığım konser, yaz başından beri belli olan bir konserdi. Konserden konsere koşturuyorum. İcraya giren eşyalarım geri geliyor. Okan'la bir otelde görüntülendiğim iddia edilmişti. Onlar yalan. Asla öyle bir şey yok. 

Allah bu iddiaları ortaya atanlara akıl fikir versin. Okan Kurt'un evde bir çöpü bile yok.  Okan, evdeki eşyalarını çoktan aldı. Okan'la tek bağımız Hira. Onun için de dadısıyla iletişime geçiyor, benimle değil.  Okan Kurt, Hira'yı bakıcısı eşliğinde görüyor. Okan'la boşandıktan sonra hiç görüşmedik. Biten bir şey için hayatımda bir şey yapacağım, artık konuşmayacağım, ben o sayfayı kapattım" dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kebap Dumanı Konser Erteletti

Okan Kurt Demet Akalın Kayseri teve2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500