Okan’ın Özrü Kabahatinden Büyük

Okan Bayülgen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Mehmet Bozdağ ve 'Diriliş Ertuğrul' dizi oyuncularından özür dileyen şovmenin alaycı tavrı sosyal medyada olay oldu.

Okan’ın Özrü Kabahatinden Büyük
Okan’ın Özrü Kabahatinden Büyük Meltem Yuksel
Bu içerik 2831 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bu akşam 43 düzenlenen Altın Kelebek Ödül Törenin’ de yılın en iyi dizi ödülünü alan 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ konuşma fırsatı bulmadan sahneden indirildi ve hemen ardından reklam arasına girildi.

Sosyal medyada oldukça tepki alan bu durum karşısında Bayülgen sözde özür konuşması yaparak her zamanki alaycı tavrını takındı. Ünlü şovmen suçu hostese atarak teşekkür bile edemeden Bozdağ'ın sahneden indirildiğini açıkladı. Sürekli üst süste izlemediğini ama artık izleyeceğini söyleyen Bayülgen’in konuşması Twitter’da eleştiri oklarının hedefi oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan şovmene gelen tepkiler büyük oldu.

Diriliş Ertuğrul Altın Kelebek Ödül Töreni Okan Bayülgen Altın Kelebek Okan Bayülgen Altın Kelebek Diriliş Ertuğrul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatan daş     2016-11-14 Kahbe bizansın yahudi, ermeni ve rum atıkları, Oguz ile olan bin yıllık savaşlarına, yine en iyi bildikleri kahpelikleri ile devam ediyor. Millet bunu iyi okuyor. Gayet normal.
faik aga     2016-11-14 Kahbe bizansın ermeni ve rum atıkları, Oguz ile olan bin yıllık savaşlarına, yine en iyi bildikleri kahpelikleri ile devam ediyor. Hiç şaşırmadım.