Olay Fotoğrafa Açıklama

Hadise, sosyal medya hesabında "Şapkam ❤ Ben...Beğenmeyenler fotoğrafa zoom yapsın onlara güzel bir hediyem var" notuyla paylaştığı fotoğraf yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Gelen tepkilerden sonra şarkıcıdan açıklama geldi.

Olay Fotoğrafa Açıklama
Olay Fotoğrafa Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 584 kez okundu.

Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarını beğenmeyen takipçilerine parmak hareketi yapan Hadise’nin bu tavrı oldukça tepki çekmiş ve sosyal medya adeta karışmıştı. Bazı takipçileri bu hareketi yüzünden özür dilemesi gerektiğini söylemesinden sonra şarkıcıdan açıklama geldi.

Saygısızlıkla suçlanan Hadise sessizliğini bozdu ve Twitter hesabından yaptığı bir dizi paylaşımla bu hareketi yapmasının ardındaki nedeni şu sözlerle açıkladı;

"Dün paylaştığım fotoğrafı 'skandal' olarak adlandıran herkese birkaç sözüm var. Bana bel altı yorum yapanlara, ağza alınmayacak laflar söyleyenlere neden susuyorsunuz? Benim sanatçı olmam insan olduğum gerçeğini değiştirmiyor. Diğer insanlar bana ya da başkasına küfürlü mesajlar yazarken onlara 'Bu şekilde bir yorum yazmanız skandal.' dediğinizi hiç duymadım.

Biraz rahat mı olsak acaba? İnsanlar sosyal medyayı bu kadar ciddiye almasa? Eğlenmek için yapılanları bu kadar sorgulamasa? Ve sadece kötü yorumları değil gelen binlerce eğlenceli yorumu da görüp haber yapsa? Ben eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seviyorum. 2019'da daha çok güleceğiz."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Adam Bırakıp Kaçtı”

 

 

 

Hadise Instagram El Hareketi Şapka Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500