Olay Görüntülerin Arkasından Taciz Çıktı

Yapımcı Mustafa Uslu, telefonla bağlandığı canlı yayında Erkan Petekkaya'nın uçakta bir kadın tarafından fiziki olarak tacize uğradığını ve bu olayda kendisinin suçlandığını anlattı.

Olay Görüntülerin Arkasından Taciz Çıktı
Olay Görüntülerin Arkasından Taciz Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1937 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

'Acilen alkol ve sigaranın yasaklanması gerektiğini düşünüyorum' sözleri sonrası dikkatleri üzerine çeken oyuncu Erkan Petekkaya, uçağa alkollü binerek olay çıkardığı iddiasıyla görevliler tarafından uçaktan indirilmişti.

Uçaktaki bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde, oyuncunun uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya’nın uçaktan inerken ‘Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye… Vallahi ben yapmadım.’ demesi dikkat çekti.

Erkan Petekkaya'nın yakın arkadaşı Mustafa Uslu, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak olayın iç yüzünü anlattı. Uslu ilk açıklamasında "Kendisine fiziki bir şey yapılmış bu durumdan çok rahatsız olmuş. Bunu dile getirmeye çalışınca da 'sarhoş, bilmem ne' diye ithamlarda bulunulmuş… 'Bunu bana neden yapıyorsunuz, aranızda bulunmam suç mu?' demiş Erkan… İnsanlar da olayı farklı yerlere çekti. Olayın aslı şu kalabalıkta bir kadın Erken Petekkaya'nın kalçasına dokunuyor, ondan sonra olaylar gelişiyor…"

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Konser Tadında Doğum Günü

 

 

 

Mustafa Uslu Erkan Petekkaya Uçak Taciz Kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500