Olaylı Düğünü Kim Bastı?

Sevgilisi Özlem Katipoğlu ile dünya evine giren şarkıcı Berkay'ın düğününü jandarma bastı.

Olaylı Düğünü Kim Bastı?
Olaylı Düğünü Kim Bastı? Nilay Işık
Bu içerik 2675 kez okundu.

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Özlem Katipoğlu ile Bodrum'da düzenlenen bir düğün töreni aracılığıyla dünya evine giren şarkıcı Berkay'ın bu özel gecesini jandarma bastı.

Caner Erkin'in eşi olduğu dönemde Asena Erkin'le birlikte görüntülenen ve magazin gündemini derinden sarsan Berkay, Özlem Katipoğlu ile olan birlikteliğini resmiyete döktü.

Geçtiğimiz hafta nikah kıyan ikili, geçtiğimiz gün ise düğün törenlerini gerçekleştirdi.

Milli Takımlar sorumlusu Fatih Terim'in eşi Fulya Terim'in düğün organizatörü olduğu geceye Murat Dalkılıç, Demet Akalın, Fatih Ürek, Fettah Can, Seren Serengil, Cengiz Kurtoğlu, Serdar Ortaç, Cansu Kurtçu, Ferman Toprak, Bülent Serttaş, Ercan Saatçi, Yonca Evcimik ve Hakan Altun gibi birbirinden ünlü isimler katılım gösterdi.

Düğün için saat 04.00'e kadar izin alınmasına rağmen çok gürültü yapıldığı gerekçesiyle saat 01.00'de düğünü basan jandarma, müziğin kesilmesine neden oldu.

berkay berkay berkay kim berkay kaç yaşında berkay nereli berkay instagram berkay şarkıları berkay konser berkay evlendi berkay sevgilisi berkay düğün berkay özlem katipoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500