Öldü Dediler Ama Ömrü Uzadı

Kalça kırığı ameliyatı geçirerek sevenlerini korkutan Fatma Girik, 45 günlük tedavinin ardından müjdeli haberi verdi.

Öldü Dediler Ama Ömrü Uzadı
Öldü Dediler Ama Ömrü Uzadı Nilay Işık
Bu içerik 1080 kez okundu.

Villasında düşerek kalçasını kıran ve İstanbul'da kalça kırığı ameliyatı geçirerek sevenlerini bir hayli telaşlandıran Fatma Girik, 45 günlük tedavinin ardından müjdeli haberi verdi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan villasında düşerek kalçasını kırması sonrası apar topar İstanbul'a getirilen ve geçirdiği tedavinin ardından bir defa daha düşünce ameliyat olmak zorunda kalan Girik'ten iyi haber geldi.

45 gün süren tedavisinin ardından önceki gün taburcu edilen ünlü oyuncu, arkadaşı Deniz Çetiner Kalkavan eşliğinde evinde istirahate çekildi.

Sağlık durumunun iyi olduğunu ve bir ay sonra gerçekleştirilecek olan kontrollerin ardından Bodrum'daki villasına geri döneceğini açıklayan Girik, doktorlarının ve sağlık personelinin yakın ilgisi sayesinde sağlık durumunun hızla iyiye gittiğini belirtti. Öldüğü yönünde ortaya atılan iddiaları ömrünü uzattığını ifade eden ünlü aktris, köpeklerini ve evini çok özlediğini söyledi. Sevenlerine sevgilerini ileten ve kendisini merak etmemelerini vurgulayan Girik, başka bir rahatsızlığının olmadığını dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Mutlulukları Yalnızca Üç Gün Sürdü
 
fatma girik fatma girik hasta fatma girik öldü mü fatma girik yaşı fatma girik kaç yaşında fatma girik filmleri fatma girik taburcu fatma girik tedavi fatma girik ameliyat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500