Ölüm Acısını Yüreğinden Atamıyor

Kanser tedavisi görmekte olan ablasını temmuz ayında kaybeden Pakize Suda, yaşadığı acı dolu günleri anlattı.

Ölüm Acısını Yüreğinden Atamıyor
Ölüm Acısını Yüreğinden Atamıyor Nilay Işık
Bu içerik 1308 kez okundu.

Kanser tedavisi görmekte olan ablası Nuran Suda'yı temmuz ayında kaybeden ünlü oyuncu Pakize Suda, katıldığı canlı yayında yaşadığı acı dolu günleri anlattı.

Kanal D ekranlarının sevilen magazin programını 'Renkli Sayfalar'a konuk olan Suda, kanserle mücadele ederek hayatını kaybeden ablası Nuran Suda'nın ardından yaşadıklarını paylaştı.

Kardeşinin hastalığının çok ani olduğunu ve Oya Aydoğan'ın cenazesindeyken haberi aldığını açıklayan oyuncu, yoğun bakıma kaldırılan kardeşinin odasına her gün gittiğini ve onu tepeden tırnağa öptüğünü söyledi.

Ablasının vefatının ardından 49 kiloya düştüğünü belirten Suda, şimdi 3-5 kilo aldığını fakat yüreğindeki acının bir türlü geçmediğini dile getirdi.

Kardeşinin ölüm haberini annesine açıklayamadıklarını söyleyen 64 yaşındaki Pakize Suda, 88 yaşındaki bir kadına bunu söyleyemeceklerini ve annesinin, ablasının hala hastanede yatmakta olduğunu sandığını ifade etti.

pakize suda pakize suda ayrılık pakize suda neden ayrıldı pakize suda vikipedi pakize suda twitter pakize suda ablası pakize suda ablası vefat nuran suda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500