Önce İhanet Şimdi de Haciz Şoku

Eşi Ali Küçükbalçık’ın Lübnanlı bir kadınla ilişki yaşadığı ve servetini kumarhanelerde bıraktığı iddiasıyla sarsılan şarkıcı, Ferrari'sinin ardından, Bodrum’da aldıkları 3 milyon Euro'luk evin borcunu ödeyemediği için yine hacizle karşı karşıya kaldı.

Önce İhanet Şimdi de Haciz Şoku
Önce İhanet Şimdi de Haciz Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 825 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın, Lübnanlı bir kadınla ilişki yaşadığı ve Kıbrıs'taki kumarhanelerde servetini kaybettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Bu iddia ile yıkılan Kibariye, eşine aldığı lüks Ferrari aracından sonra, Bodrum'da aldıkları 3 milyon Euro'luk evin 800 bin liralık borcunu ödeyemediği için ikinci kez hacizle karşı karşıya kaldı. 100 bin liralık 8 adet çekini Bodrum'da lüks bir inşaat firmasına ödeyemeyen Kibariye hakkında İzmir'de bir avukatlık şirketinin haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı.

Küçükbalçık sahibi olduğu, Sanem Sanat Turizm ve bir döner markasındaki çalışanlara maaşlarını uzun süredir ödemediği, piyasaya ve bankalara yüklüce borcu olduğu Kibariye'nin ismini kullanarak güven kazandığı ve şirketlere karşılıksız çek verdiği iddia edildi.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Caner’in Hayali Suya Düştü

Ali Küçükbalçık Kibariye İhanet Haciz Villa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500