Önce Vefasız Dediler Sonra…

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül Ocak ayı içerisinde hayatını kaybeden babası Yaşar Şener Atagül’ün mezarını yaptırdı.

Önce Vefasız Dediler Sonra…
Önce Vefasız Dediler Sonra… Meltem Yuksel
Bu içerik 2188 kez okundu.

Neslihan Atagül İstanbul Halk Ulaşım A.Ş.'de otobüs şoförlüğü yapmakta olan babası Yaşar Şener Atagül (56) Ocak ayı içerisinde vefat eden babasının mezar taşını yaptırdığı öğrenildi. Babasının son zamanlarında yalnız bırakmakla suçlanan ünlü oyuncunun bu davranışı 'vefalı çıktı' olarak değerlendirildi.

Kadir Doğulu ile dünya evine giren genç oyuncunun babasının mezarının başına sık sık  gittiği ve uzun süre mezarlıkta kalarak dua ettiği söylendi. Babasının cenaze töreninde aynı firmada otobüs şoförlüğü yapan yakın arkadaşı Hüseyin Kurt ünlü oyuncuyu vefasızlık ve vicdansızlıkla suçlamış; Sabah işe gelmeyince merak ettik Şener'in kapısını kırdık, içeri girdik. Hastanedeyken ailesine haber verdik, ama ilgilenmediler. Neslihan, hastaneye gelip 10 dakika kalıp gitti. Şener'le hiç ilgilenmiyorlardı. Bu durumda bizi rahatsız etti. Neslihan babasının şoför olmasından utanıyordu şeklinde duyumlar alıyorduk demişti.

neslihan atagül kadir doğulu neslihan atagül babası kadir doğulu neslihan atagül neslihan atagül dizileri kadir doğulu dizileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500