Onların Adriana'sı Varsa...

Dünyanın en ünlü saat markalarından birinin Türkiye elçisi olan Tuba Büyüküstün, İsviçre'de düzenlenen ünlü bir fuara katıldı.

Onların Adriana'sı Varsa...
Onların Adriana'sı Varsa... Nilay Işık
Bu içerik 1517 kez okundu.

Dünyanın en ünlü saat markalarından biri olan IWC Schaffhausen'in Türkiye elçisi olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, İsviçre'de düzenlenen ünlü bir fuara katılım gösterdi.

Her sene düzenlenen Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) Fuarı'nda boy gösteren Büyüküstün, yüksek saatçiliğin dünyadaki en önemli adresi olarak kabul edilen fuardaki yeni saat modellerini inceledi.

Aynı akşam düzenlenen galaya da katılan ünlü oyuncu, dünyaca ünlü pek çok isimle bir araya geldi. Danimarkalı şarkıcı MØ'nun performans sergilediği ve İngiliz komedyen Rob Brydon tarafından sunuculuğu üstlenilen galada Naomie Harris, Patrick Stewart, Jean Reno, Rosamund Pike, Vanessa Redgrave, Adriana Lima ile Karolína Kurková gibi isimler de yer aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Minik Serçe; Sen Ne Yaptın?
 
tuba büyüküstün tuba büyüküstün kilo tuba büyüküstün eşi tuba büyüküstün kocası tuba büyüküstün instagram tuba büyüküstün cesur ve güzel cesur ve güzel adriana lima
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500