Öpüşme İddialarına Jet Cevap

İş adamı Murat Karabova'nın doğum gününde yakınlaştıkları hatta öpüştükleri iddia edilen Ece Erken ve Berkay Şahin’den açıklama geldi. Erken, yasal işlem başlatacağını söylerken, eşi Özlem Ada Şahin’le video çeken şarkıcı “Benim 20 yıllık arkadaşım ve konuşmam gereken konular vardı. Dün gece iyi ki gördüm konuştum” dedi.

Öpüşme İddialarına Jet Cevap
Öpüşme İddialarına Jet Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 1203 kez okundu.

İş adamı Murat Karabova'nın doğum gününde samimi görüntüleri ortaya çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken, Instagram hesabından açıklama yaparak çıkan haberleri yalanladı.

Instagram hesabının hikayesi kısmından açıklama yapan sunucu, "Lost Atom, Eylem İpek bu sitelere kasıtlı olarak çıkan ve dağılan arkadaşım Berkay ile ilgili çıkan haberleri şimdi gördüm. Yasal olarak gereken ne varsa yapacağımızı bildirmek isterim" dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan şarkıcı ise “Haklının acelesi yoktur. Kimin neler yaptığını farkındayız. Sıkıntı değil Allah’ın izni ile bunla da başa çıkarız! Finalde kazanan kim olacak Allah’ın izniyle göreceksiniz” dedi.

Sonrasına eşi Özlem Ada Şahin’le birlikte video çeken Berkay Şahin; “Şimdi bir de Ece Erken olay çıktı. Bir salmıyorsunuz beni. Görüntü varsa çıkarın ortaya ya. En fazla kulak kulağa konuşmuşuzdur. Benim 20 yıllık arkadaşım ve konuşmam gereken konular vardı. Dün gece iyi ki gördüm konuştum, çok da iyi oldu. Biz iyiyiz ya bizi salmanız lazım. Biz işimizi güzümüz yapalım” dedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Akalın'ı Kızdıracak Açıklama

 

 

 

Ece Erken Murat Karabova Berkay Şahin Özlem Ada Şahin Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500