‘Organize İşler’ Sosyal Medyayı Karıştırdı

Sinema salonlarında sadece birkaç haftadır izleyicileriyle buluşan ‘Organize İşler Sazan Sarmalı’ geride bıraktığımız akşam Netflix'te yayınlanmaya başlayınca sosyal medya karıştı.

‘Organize İşler’ Sosyal Medyayı Karıştırdı
‘Organize İşler’ Sosyal Medyayı Karıştırdı Meltem Yuksel
Bu içerik 879 kez okundu.

Vizyona girdiğinden bu yana 2,5 milyon kişi tarafından izlenen Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi, Küresel medya devi Netflix’te yayınlanmaya başlayınca filmi kısa süre önce izlemiş ya da izlemek isteyen yüzbinlerce sosyal medya kullanıcısı bu gelişmeyle ilgili paylaşımda bulundu.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat’ta vizyona girmişti. Film sinemaseverler tarafından büyük beğeni alırken, 2 hafta gibi bir sürede 2,5 milyon kişi filmi sinemada izledi. Konu hakkında açıklama yapan Netflix; “Netflix’te Türk filmi zamanı! Yılın en çok konuşulan yapımlarından Organize İşler Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix’te. Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek” ifadelerini kullandı.

Vizyona kısa süre önce giren bir filmin Netflix’de gösterilmesinden rahatsız olanlar konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu. İşte onlardan bazıları:

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Gelin Adayından Itır Esen'e Şok Sözler

 

 

 

 

 

 

 

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix Yılmaz Erdoğan Organize İşler Sazan Sarmalı İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500