Oscar Adayları Belli Oldu

Bu sene 89.'su gerçekleştirilecek olan ve büyü bir heyecan içerisinde beklenen Oscar Akademisi'nin adayları belli oldu.

Oscar Adayları Belli Oldu
Oscar Adayları Belli Oldu Nilay Işık
Bu içerik 2710 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Oscar Akademisi tarafından bu sene 89.'su gerçekleştirilecek olan ve sinemaseverler tarafından büyük bir merakla beklenen 2017 Oscar adayı oyuncular ve filmler nihayet belli oldu.

Danimarka'dan 'Land of Mine'; İsveç'ten 'A Man Called Owe'; İran'dan 'The Salesman'; Avustralya'dan 'Tanna' ve Almanya'dan 'Toni Erdman' filmleri 'En İyi Yabancı Film' dalında aday gösterilirken; 'En İyi Film' dalında ise 'Arrival', 'Fences', 'Hacksaw Ridges', 'Manchester by the Sea' ve 'Hidden Figures' aday gösterildi.

'Manchester By The Sea'deki performansı ile Cassey Affleck, 'Hadsaw Ridge'deki performansı ile Andrew Garfield, 'La La Land'deki performansı ile Ryan Gosling, 'Captain Fantastic'teki performansı ile Viggo Mortensen ve 'Fences'teki performansı ile Densel Washington 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında Oscar'a aday gösterilirken; 'La La Land'deki performansı ile Emma Stone, 'Jackie'deki performansı ile Natalie Portman, 'Arrival'daki performansı ile Amy Adams, Florence Foster Jenkins'teki performansı ile 'Meryl Streep' ve 'Elle'deki perfomansı ile Isabelle Huppert 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında Oscar'a aday gösterildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

'Survivor 2017'nin İlk Eleme Gecesi
 
Oscar Oscar 2017 Oscar Adayları 89. Oscar La La Land Ryan Gosling Emma Stone Natalie Portman Manchester by the sea hidden figures
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500