Osi’den Barış Çağrısı

Sosyal medya hesabı üzerinden boşanacağını açıklayan Pucca’ya Serhat Osman Karagöz’den cevap geldi. Eşini çok sevdiğini söyleyen Karagöz; ‘Ben olsam beni bırakmazdım’ dedi.

Osi’den Barış Çağrısı
Osi’den Barış Çağrısı Meltem Yuksel
Bu içerik 749 kez okundu.

Pucca adıyla bilinen sosyal medya fenomeni ve yazar Selen Pınar Işık, eşi Osman Karagöz'den boşanacaklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Eşi ile boşanmak istemeyen Karagöz, takipçilerinden yardım istedi.

Işık’ı çok sevdiğini söyleyen oyuncu; “Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım. Bu konuşmalara nereden başlanır onu da pek çözemiyorum ama bekarken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendi. Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı ya evden çıkmadım ya sosyal oldum ya da çok sosyal olup saçmaladım ortasını bulamadım daha doğrusu.

Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun. Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda kağıdıma bakabilir miyim aptallığını yapmış olabilirim. Depresyonu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız, İllet, cazgır, inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ana Oğul Arasında Villa Krizi

 

Selen Pınar Işık Serhat Osman Karagöz Pucca Boşanma Oyuncu Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500