Otopark Soruşturmasında Yeni Gelişme

Haftalardır magazin gündemini meşgul eden Gülben Ergen ve Erhan Çelik davasında yeni bir gelişme yaşandı. Soruşturma dosyasının Uzlaşma Bürosuna gönderildiği ve yetkili memur her iki isimle de bire bir yaptığı görüşme sonucunda tarafların uzlaşmak istemediği ortaya çıktı.

Otopark Soruşturmasında Yeni Gelişme
Otopark Soruşturmasında Yeni Gelişme Meltem Yuksel
Bu içerik 1008 kez okundu.

Şarkıcı Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik’in sitesinin otoparkına girerek aracını çizdiğini iddia etmiş ve savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bunun üzerine Çelik hakkında uzaklaştırma kararı da çıkaran Ergen, daha sonra da Çelik’in bu karara uymadığını belirterek mahkemeye başvurmuştu.

Savcılık ise bu başvurunun ardından Erhan Çelik hakkında zorlama hapis talebinde bulunmuş süreç devam ederken Çelik de eski eşi hakkında önce uzaklaştırma kararı, sonrasında da uymadığı gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu. Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu bu kez de Ergen hakkında Gülben Ergen ve Erhan Çelik uzlaşmayı kabul etmedi zorlama hapis talebinde bulunmuştu.

Mahkemenin savcılık talebi hakkında bir karar vermesi düşünülürken, Gülben Ergen’in aracının çizilmesi hakkında açılan soruşturma dosyası Uzlaştırma Bürosu’na gönderildiği ve tarafları uzlaştırmak için savcılık tarafından görevlendirilen uzlaştırma memurlarının ikili ile görüştüğü ortaya çıktı.

Uzlaştırma memuru Yan yana gelmek istemeyen ikiliden önce Ergen’le evinde görüşme yaparken Çelik ile ise İstanbul Adalet Sarayı’ndaki Uzlaştırma Bürosu’na ait odada görüştü.

Fakat iki tarafın da uzlaşmayı kabul etmediği tarafların uzlaşmayı kabul etmemesinin ardından savcılığın Erhan Çelik hakkında önümüzdeki günlerde çıkacak kararda ya dava açılması ya da takipsizlik kararı vererek dosyayı kapatması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Recep Sert’ten Haluk Levent’e Teşekkür

Erhan Çelik Gülben Ergen Otopark Dava Mahkeme Uzlaşma Bürosuna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500