Oya Aydoğan İkinci Kritik Evrede

Geçtiğimiz günlerde aort damarının yırtılması sonucu hastaneye kaldırılan Oya Aydoğan’ın sağlık durumu ile ilgili yeni açıklamalar yapıldı.

Oya Aydoğan İkinci Kritik Evrede
Oya Aydoğan İkinci Kritik Evrede Dilay Aydın
Bu içerik 15093 kez okundu.

 

Büyük bir talihsizlik sonucu aort damarı yırtılan Oya Aydoğan ile ilgili yeni açıklamalar doktorlardan ve yakın arkadaşı Bülent Ersoy’dan geldi.

Kanal D’nin sevilen programı Renkli Sayfalar’ın canlı olarak yayınladığı açıklamada doktorlar, Oya Aydoğan’ın durumunun ciddiyetini koruduğunu dile getirdi. Aort damarının yırtılması sonucu beynine bir süre kan gitmemesi ile hasar oluştuğunu belirten doktorlar, bu tarz vakalarda hastaların hastaneye yetişmesinin bile bir mucize olduğunu sözlerine ekledi.

Dün itibariyle kanamanın durdurulduğunu vurgulayan doktorlar, Aydoğan’ın beyninde ve göğsünde yaygın bir ödem olduğunu, ancak açık olan göğsün kapatıldığını belirtti.

Oya Aydoğan’ın da sunuculuk yaptığı program Söylemezsem Olmaz’ın sunucu ekibinden Sinan Özedincik, sosyal medya hesabı üzerinden Aydoğan’ın ilk 48 saati atlattığını, şimdi ise ikinci nörolojik 48 saati atlatması için dua edilmesi gerektiği mesajını yayınladı.

Oya Aydoğan’ın yakın arkadaşı Bülent Ersoy ise çok ilginç bir açıklamada bulundu. Öğlen saatlerinden gece yarısına kadar hastanede kalan Ersoy, her söylenilene kulak asılmaması gerektiğini, hiç kimsenin gerçekte ne olduğunu bilmediğini açıkladı. Gerçeği bir tek kendisinin bildiğini iddia eden Diva, bunu kimseyle paylaşmayacağının da altını çizdi.

Aydoğan’ı ziyaret etmek için içeriye sadece oğlu Gurur’un girebildiğini söyleyen sinema oyuncusu Teoman Ayık, ünlü oyuncunun oğlunun yanında olmasından moral bularak iyileşme gösterdiğini belirtti. En azından kanamanın durdurulduğuna sevindiklerini dile getiren Ayık, Gurur’un annesinin kulağına fısıldayarak moral verdiğini gazetecilerle paylaştı.

oya aydoğan oya aydoğan sağlık durumu oya aydoğan son durum bülent ersoy teoman ayık söylemezsem olmaz renkli sayfalar kanal d renkli sayfalar oya aydoğan oğlu son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500