Oynamalara Doyamayan Azra Akın Gelinliğini Parçalamış

Trabzon'da bir yarışmanın jüri üyeliğini yapan ünlü modacı Cemil İpekçi'den Azra Akın’la ilgili şaşırtan bir itiraf geldi.

Oynamalara Doyamayan Azra Akın Gelinliğini Parçalamış
Oynamalara Doyamayan Azra Akın Gelinliğini Parçalamış Ecem Şenol
Bu içerik 970 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Trakya düğünü, gelinliği ve roman danslarıyla yılın en çok konuşulan gelini olan Azra Akın‘a diktiği gelinlik çok beğenilen Cemil İpekçi, ünlü mankenin düğünde gelinliğini parçaladığını söyledi.

Cemil İpekçi, Azra Akın’ın 2002 yılında kendisinin diktiği pazen elbiseyle Dünya Güzeli seçildiğini belirterek, gelinliği için de kardelen çiçeğinden esinlendiğini aktardı. İpekçi, Azra’yı kardelene benzettiğini ve illa ki Avrupalı gelinliği olması gerekmediğinin de altını çizerek 145 metre iğne oyası kullandığını dile getirdi.

Azra’nın sadece yılın en güzel gelini değil, düğününde en çok eğlenen gelin olduğunu da ifade eden İpekçi,  akşam 21.00’den sabaha karşı 04.00’e kadar dans eden Azra Akın’ın Roman havası oynayarak, gelinliği paramparça ettiğini itiraf etti.

Düğün bittiğinde gelinliğin parçalanmış olduğunu dile getiren ünlü modacı, ayrıca kendisiyle de gurur duyduğunu, çünkü iğne oyasının, Fransız dantelini bu sene geçtiği açıklamasında bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Serdar Ortaç'ın Evliliği Direkten Döndü

 

 

Azra Akın Cemil İpekçi Roman Havası Trakya Düğünü Gelinlik İğne Oyası Parçalama Dans Oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500