Ozan Çolakoğlu’na Kumpas

Aranjör Ozan Çolakoğlu, çek üzerinde oynama yaptığı iddiasıyla ifade verdi. Çolakoğlu, eşi Gülşen’in aracını sattığını belirterek; “Asistanım ile aracı alan kişi bir olup beni dolandırdı. Asıl mağdur benim” dedi.

Ozan Çolakoğlu’na Kumpas
Ozan Çolakoğlu’na Kumpas Meltem Yuksel
Bu içerik 761 kez okundu.

Eşi Gülşen’in lüks aracını satmak isteyen Ozan Çolakoğlu, yaklaşık 750 bin liraya Murat Dudu'yla anlaştı. Dudu, Çolakoğlu'nun banka hesabına kapora olarak 150 bin lira gönderdi. Paranın tamamını ise Çolakoğlu'nun iş yerine giderek, kendi imzası ve cirosu bulunan bir çekle ödediği belirtildi.

Dilek Yaman’ın haberine gör; bir süre sonra çeki bozdurmak için bankaya başvuran Çolakoğlu, çekin karşılığı olmadığını öğrenince, Murat Dudu'nun sahibi olduğu şirkete icra takibi başlattı. Şirketine haciz gelen Dudu ise, icraya konu olan çekin kendisi tarafından cirolanmadığını iddia etti. Çolakoğlu'nun çek üzerinde oynama yaparak kendisini zor durumda bıraktığını söyleyen Dudu, Çolakoğlu'nun cezalandırılmasını istedi.

Savcılık tarafından başlatılan soruşturma bünyesinde geçtiğimiz günlerde İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde ifade veren Ozan Çolakoğlu; "Eşim Gülşen'in adına kayıtlı olan lüks marka aracı Murat Dudu'ya sattım. Asistanım Utku Ergün ile Murat Dudu ortak çalışarak beni zarara uğrattılar. Dudu'nun ileri sürdüğü gibi dolandıran değil, dolandırılan tarafım. Başlattığım icra takibi sonrası şirkete hacze gittiğimizde şirketin tasfiye edildiğini gördüm. Zararım da giderilmedi" dediği öğrenildi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Vatan Şaşmaz’ın Oğlu Dünyaya Geldi

 

Ozan Çolakoğlu Gülşen Çek Dolandırıcı Asistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500