Ozan Doğulu'nun Çapkınlık Gecesi

Aranjörlüğünün yanı sıra aynı zamanda DJ’likte yapan Ozan Doğulu geçtiğimiz akşam sosyetik güzel Tuba Peksayar’la çok samimi şekilde objektiflere yakalandı.

Ozan Doğulu'nun Çapkınlık Gecesi
Ozan Doğulu'nun Çapkınlık Gecesi Meltem Yuksel
Bu içerik 1815 kez okundu.

Evli ve üç çocuk babası müzisyen Ozan Doğulu, geçtiğimiz akşam sosyetik güzel Tuba Peksayar’la oldukça samimi şekilde objektiflere yakalandı.

Arnavutköy’de bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenmeye giden Doğulu, gecenin ilerleyen saatlerine doğru aldığı alkolünde etkisiyle de Peksayar’la yakınlaşmaya başladı.

Mekanda hiç kimse kalmayınca ikili sarmaş dolaş bir şekilde öpüşmeye başladı.

Sabahın ilk saatlerine kadar samimi şekilde eğlenen çift, muhabirlerin görüntü aldığını fark edince panik yaptı. Hızlı bir şekilde birbirlerinden uzaklaşan ikili, mekanın ışıklarını kapattırdı ve kaçış planı yapmaya başladı.

Çıkış kapısından ilk gözüken Doğulu gözüktü. Aşırı alkollü olduğu için yürümekte zorlandığı fark edilen müzisyen kendisine yöneltilen soruları cevapsız bırakarak yanına gelen sokak hayvanını severek, onları korumalıyız diyerek konuyu dağıtmaya çalışarak, stüdyoya gittiğini belirtti.

Hemen ardından mekandan ayrılan Peksayar ise kapıda kendisini bekleyen muhabire önce evet şeklinde anlamsızca bir söz söyledi. Sonrasında ünlü müzisyen sorulunca arkadaşım ya şeklinde cevap veren sosyetik güzel şoförüyle hızlıca uzaklaştı.

Ece Doğulu ile 10 senedir evli ve üç çocuk babası olan müzisyen yaklaşık iki sene öncede Survivor yarışması ile adını duyurmayı başaran Duygu Çetinkaya ile görüntülenen Ozan Doğulu, fotoğrafların yayınlanmasını önlemek için büyük çaba harcamış fakat başarılı olamamıştı. Hatta o dönem hanile olan Ece Hanım, eşini affetmişti. Ünlü müzisyenin bu sefer evliliğini nasıl kurtaracağı ise büyük merak konusu oldu.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yasmin Yine Coştu

 

Ece Doğulu Ozan Doğulu Kenan Doğulu Tuba Peksayar Arnavutköy Gece İstanbul Çapkınlık Survivor Duygu Çetinkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500