Ozan Onun Her Şeyiymiş

Ozan Doğulu ile yaptığı 'Hoşuna mı Gidiyor' isimli düet sayesinde adından sıklıkla söz ettiren Ece Seçkin, ünlü aranjörün doğum gününü kutladı.

Ozan Onun Her Şeyiymiş
Ozan Onun Her Şeyiymiş Nilay Işık
Bu içerik 1485 kez okundu.

Kenan Doğulu'nun erkek kardeşi Ozan Doğulu ile yaptığı 'Hoşuna mı Gidiyor' isimli düet sayesinde adından sıklıkla söz ettiren popçu Ece Seçkin, ünlü aranjörün doğum gününü sosyal medya üzerinden kutladı.

Birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Seçkin, Doğulu'ya ithafen oldukça duygusal cümleler sarf etti.

Ünlü aranjörün kendisi için bazen bir ağabey, bazen bir arkadaş, bazen baba, bazen ise patron olduğunu belirten genç şarkıcı, teşekkürlerini sıralamaya kalkması durumunda kelimelerinin yetmeyeceğini ve eksik kalacağını söyledi. Doğulu'ya, yeni yaşını güzel ailesi ve tüm sevdikleri ile hayal ettiğinden de güzel geçirmesi temennisinde bulunan Seçkin, 'Sensiz kalmayayım' ifadeleri ile dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Barış Manço'nun Babası Sağlığına Kavuştu
 
ece seçkin ece seçkin boyu ece seçkin instagram ece seçkin ozan doğulu hoşuna mı gidiyor ozan doğulu ozan doğulu eşi ozan doğulu karısı ozan doğulu instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500