Özcan Fahriye'yi Beğendi Ortalık Karıştı

2008 yılında aşk yaşayan ve dört yıl sonra birlikteliklerini sonlandıran Fahriye Evcen ve Özcan Deniz cephesinde yeni gelişmeler yaşandı.

Özcan Fahriye'yi Beğendi Ortalık Karıştı
Özcan Fahriye'yi Beğendi Ortalık Karıştı Meltem Yuksel
Bu içerik 2220 kez okundu.

2008 yılında aşk yaşayan ve 2012 yılında yollarını ayırma kararı alan Özcan Deniz ve Fahriye Evcen cephesinde sıcak gelişmeler yaşandı.

Ayrılık sonrasında birbirleri hakkında olumsuz yorum yapmaktan kaçınan ikiliden Fahriye Evcen ‘Çalukuşu’ isimli dizide rol arkadaşı Burak Özçivit’le 2014 senesinden aşk yaşamaya başlamış geçtiğimiz aylarda da aile arasında yapılan sade bir törenle nişan yüzüklerini takmışlardı.

Geçtiğimiz haftalarda bir kıyafet markasının koleksiyon videosunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan güzel oyuncuya eski sevgilisi Özcan Deniz’den bir beğeni geldi.

Etiler’de bir restorandan çıkarken görüntülenen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin yanına iki kadın hayranı geldi. Onları çok sevdiklerini ve bir an önce evlenmeleri için dua ettiklerini söyledi. Özçivit ise hayranlarına İstanbul’da düğün yapacaklarını ve hazırlıklara başladıklarını belirtti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Usta Oyuncuya Veda

Özcan Deniz Fahriye Evcen Evim Sensin Burak Özçivit Çalıkuşu Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500