Özel Besteyle Evlenme Teklifi

Nurgül Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay’dan nasıl bir evlilik teklifi aldığını anlattı. Kocabay’ın kendisi için şarkı bestelediğini söyleyen oyuncu, şarkının sözlerini de paylaştı.

Özel Besteyle Evlenme Teklifi
Özel Besteyle Evlenme Teklifi Meltem Yuksel
Bu içerik 1584 kez okundu.

BeStyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Rol aldığı “Gülperi” dizisinin gidişatından mutlu olduğunu söyleyen Yeşilçay, özel hayatıyla ilgili de bilinmeyenleri anlattı.

Uzun süredir birlikte olduğu Necati Kocabay ile evlenecekleri haberleriyle sık sık gündeme gelen Nurgül Yeşilçay, sevgilisinden nasıl bir evlilik teklifi aldığından bahsetti.

Yeşilçay, “Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini açtı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan... Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi! Bana özel şarkı bestelemiş! Şarkı şöyle, sıkı durun! ‘Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım...’ Çok romantikti bir andı. Aşkım benim” diye konuştu.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kızıyla Pozuna Beğeni Yağdı

 

 

 

 

Necati Kocabay Nurgül Yeşilçay Gülperi Teklif Evlilik Teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500