Özge’nin Aşkı Çabuk Bitti

İki ay önce Londra'da yaşayan İsveçli bankacı Joaquim Lundholm ile aşk yaşamaya başlayan Özge Ulusoy, Lundholm ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından sildi.

Özge’nin Aşkı Çabuk Bitti
Özge’nin Aşkı Çabuk Bitti Meltem Yuksel
Bu içerik 786 kez okundu.

Altı yıl boyunca Hacı Sabancı ile birlikte olan ve evlilikten dönen ilişkisini bitirme kararı alan Ulusoy, yaklaşık bir buçuk yıldır boş tuttuğu gönlünü bundan iki ay önce Londra’da yaşayan İsveçli bankacı Joaquim Lundholm’e kaptırmıştı.

Bir tanıma süreci geçiren ikili, sonrasında el ele katıldıkları bir davette çekilmiş fotoğraflarını hesaplarından paylaşmış ve ilişkilerini görücüye çıkarmıştı. Fakat güzel manken, geride bıraktığımız hafta duyurduğu iki aylık ilişkisini sürpriz bir şekilde bitirme kararı aldı.

Henüz bir gün önce katıldığı bir açılışta ilişkisiyle ilgili konuşan ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Ulusoy, bu açıklamadan sadece bir gün sonra Lundholm ile olan birlikteliğini sonlandırdı. Konuyla ilgili bir magazin programına açıklamada bulunan manken, “Maalesef bitti, böyle olması gerekiyordu ve doğru bir karar aldığıma inanıyorum. Evlilik meselesi değil, iki ayda nasıl böyle bir şey olsun. Mesafeler diyelim en doğrusu bu” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Takipçisi Çağla Şıkel'i Çıldırttı

Özge Ulusoy Londra Özge Ulusoy Sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500