Özlem Yıldız'ın Panik Anları

Özlem Yıldız, önceki akşam sevgilisi Murat Sönmez'le gittiği restoranda silahlı kavganın ortasında kaldı. Yaşadığı olayın şokunu atlatamayan sunucu korku dolu “Hayatımda silah sesini iki kere yaşadım. Biri girdi içeri. Yanımıza kadar geldi. Silahın o sesini duydum” sözleriyle anlattı.

Özlem Yıldız'ın Panik Anları
Özlem Yıldız'ın Panik Anları Meltem Yuksel
Bu içerik 668 kez okundu.

Özlem Yıldız, önceki akşam sevgilisi Murat Sönmez'le gittiği restoranda silahlı kavganın ortasında kaldı. Yaşadığı olayın şokunu atlatamayan sunucu korku dolu anlattı

Sevgilisiyle Yeşilköy'de bir mekanda yemek yemeye giden sunucu, bir anda silah sesleri duyulmaya başlandığını ve ortalık kısa sürede karışınca mekanda bulunanlar kendilerini dışarıya attıklarını söyledi.  2. Sayfa'ya telefonla bağlanan Özlem Yıldız, yaşadığı şoku şu sözlerle anlattı:

"Yeşilköy’de bir et restoranı. Bu ailelerin gittiği normal bir saat. Hava çok serin olduğu için iç kısımda oturmayı rica ettim. Bir tek bizim masamız iç kesimdeydi. Yemekleri söyledik, restoran sahibi özel olarak ilgilendi bizimle sağ olsun. Hayatımda silah sesini iki kere yaşadım. Biri girdi içeri. Yanımıza kadar geldi. Silahın o sesini duydum.

Bir –ah sesini duydum. Kafamı çevirdiğim an o silahla göz göze geldim. O silah sesleri devam ederken nasıl çıktık, nasıl yan mekana gittik hatırlamıyorum. 2 gündür kendime gelemiyorum. Seken 6 kovan yerde bulundu. Oğlum yanımda olsa ne yapardım, nasıl korurdum.

Bizim oradaki kaçarken halimizi görüyorsunuz. Oradaki görüntüyü maalesef bir anne çekiyor. Yanındaki 2 çocuğu bırakıp beni çekiyor. ‘Oturun çocuğum oturun’ diyor. Ben 2 gündür oğlum yanımda olsa ne yapardım diye düşünürken kadın magazin derdine düştü. Bana biri bunu açıklasın. Bir anne!

Silah sesi Allah kimsenin başına vermesin. Ne kadar korkunç bir şeymiş. Şaka zannettim bu olayı. Önümde oldu her şey. Ben tek başıma olsaydım kalırdım orda. O kurşunlar restoran sahibine denk geldi. Ne oldu bilmiyorum. Hayati tehlikesinin olmadığını duydum. Çoluk çocuğun olduğu bir yerdi. Yılbaşı gecesini ev ortamında geçirdim ki tatsızlık olur başıma bir şey gelmesin diye. Bir şey olacaksa oluyor. Ertesi gün buldu bizi. Saat 20.00 suları. Bir gece kulübü değil. Havaya ateş etmedi bilerek üstlerine hedef alarak ateş etti. Yemek yiyorsun, arkadaşlarınla sohbet ediyorsun. Ben mutfağa çok yakın olduğu için fırın falan patladı sandım. Arkamı döndüm, kurşunu bir daha silaha verdi. Dış kısımdakilerin olayı anlaması bizim kaçışımızla oldu. Olayı en canlı canlı yaşayan biziz."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Olay Fotoğrafa Açıklama

Özlem Yıldız Yeşilköy Silah Murat Sönmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500