Panzehir İçin Mısır'a Uçtu

Antalya'da dün kobra cinsi yılanın ısırdığı illüzyonist İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri, tedavi için Mısır'a gönderildi. Aref, panzehir iğnesi olabilmek için saatlerdir yasal prosedürlerin gerçekleşmesini bekledi.

Panzehir İçin Mısır'a Uçtu
Panzehir İçin Mısır'a Uçtu Meltem Yuksel
Bu içerik 1249 kez okundu.

Acun Ilıcalı’nın ‘Yetenek Sizsiniz’ programında yaptığı sihirbazlık gösterileriyle tanınan İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafour’ı, Antalya’da kobra yılanı soktu.

Sağ kolunun bileğe yakın kısmından ısırılan Aref’in sağlığına kavuşması için Mısır’da bulunan panzehirin iğnesine ihtiyaç olduğu duyuruldu. Fakat Mısır’ın Türk vatandaşlarına vize uygulaması nedeniyle havalimanında bekletilen ambulans uçak vize alınamadığı için hareket edemedi. Dışişleri Bakanlığı’nın tüm girişimlerine rağmen Mısır makamlarından vize almak mümkün olmadı. Aref için zamanla yarışılırken elçilik yetkilileri saat 09.00’dan sonra işlemlerin yapılabileceğini bildirdi.

Bakanlığın çabaları nihayet sonuç verdi. Sihirbaz, Antalya Havalimanı'nda bekleyen özel ambulans uçağa bindirildi ve uçakta son kontrolleri yapıldı. Doktorların onayından sonra Aref Ghafouri'nin içinde bulunduğu uçak, saat 13.30'da Mısır'a gitmek üzere havalandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Sansür’ Eleştirilerine Bikinili Cevap

Aref Yılan Kobra Yılanı Mısır Panzehir Antalya Acun Ilıcalı Aref Ghafouri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500