Para Peşin Kırmızı Meşin

TV8 kanalının sahibi ünlü medya patronu Acun Ilıcalı Miami jet sosyetesine katılıyor.

Para Peşin Kırmızı Meşin
Para Peşin Kırmızı Meşin Meltem Yuksel
Bu içerik 2046 kez okundu.

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı Miami’nin jet sosyetesinin oturduğu Palm Island bölgesinden malikane satın aldığı iddia edildi. Malikaneyi 6 milyon dolar yani 18 trilyon’a peşin para vererek satın aldığı söylendi.

Ilıcalı’nın komşularının arasında Gabrielle Anwar, Kim Kardashian, Barbara Walters, Al Capone, Anna Kournikova ve Enrique Iglesias gibi ünlü isimler bulunuyor. 650 metrekareye sahip olan malikanede 5 yatak odası, profesyonel mutfak, şarap mahzeni ve özel ev sinemasının olduğu öğrenildi. Arka tarafta büyük bir bahçesi ve bakıcılar içinde müştemilat olan evin otopark alanı da var.

Muhteşem evin değerinin 10 milyon dolar olduğu fakat ev sahibinin acil ihtiyacı olduğu için Acun Ilıcalı peşin para verince indirim uyguladığı ve malikaneyi satmayı kabul ettiği gelen haberler arasında. Malikanenin denize sıfır olmasının yanında kendine ait özel iskelesi ve tekne park alanı da yer alıyor. Ana kapı dışında malikaneye tekneyle de gelinebiliyor.

acun ılıcalı acun ılıcalı miami acun ılıcalı kimdir acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı çocukları Palm Island acun ılıcalı malikane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500