Paragöz Bir İnsan Değilmiş!

Eski eşi Caner Erkin hakkında 450 bin liralık icra takibi başlatan Asena Atalay, bir röportaj vererek açıklamada bulundu.

Paragöz Bir İnsan Değilmiş!
Paragöz Bir İnsan Değilmiş! Nilay Işık
Bu içerik 2158 kez okundu.

Eski eşi Caner Erkin hakkında çocuklarının giderlerini ödemediği gerekçesiyle 450 bin liralık icra takibi başlatan Asena Atalay, bir röportaj vererek açıklamada bulundu.

Erkin'in Şükran Ovalı ile dünya evine girmesinden üç gün sonra 450 bin liralık icra takibi başlattığı için paragöz bir insan olduğu öne sürülen Atalay, hiçbir zaman paraya bağlı ve parayı çok seven bir insan olmadığını ifade ederek özel hayatıyla ya da hakkında çıkan haberlerle alakalı konuşmamayı tercih ettiğini söyledi.

Hayatının yalnızca kendisini ilgilendirdiğini ve hakkında ortaya atılan iddialar konusunda açıklama yapma zorunluluğu hissetmediğini dile getiren genç kadın, vicdanının çok rahat olduğunu vurguladı. Erkin'in, oğlu Çınar'ın velayetini almaya çalışması durumunda ne yapacağı sorusu karşısında 'Geçiniz' cevabını veren Atalay, hem özel hayatı olduğu hem de ortada bir dava olduğu için bu konuda konuşmayacağını belirtti.

Nasıl bir aşık olduğu sorusuna 'Aşk kadınıyım' ünlü sunucu, aşk denildiği zaman adeta körmüş gibi davrandığını dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Fahriye Sevgilisini İranlı Modele Kaptırdı
 
Caner Erkin Caner Erkin Eşi Caner Erkin Karısı Caner Erkin Evlendi Caner Erkin Eski Eşi Caner Erkin Eski Karısı Caner Erkin Şükran Ovalı Caner Erkin Büyü Caner Erkin Asena Asena Atalay Şükran Ovalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500