Parayı Görünce Ölüyü Unuttular

Sinan Çetin'in magazin gündeminden düşmek bilmeyen oğlu Rüzgar Çetin hakkında yapılan şikayet, şehit ailesi tarafından geri çekildi.

Parayı Görünce Ölüyü Unuttular
Parayı Görünce Ölüyü Unuttular Nilay Işık
Bu içerik 2048 kez okundu.

Sinan Çetin'in, bir polis memuruna otomobiliyle çarparak şehit olmasına neden olan oğlu Rüzgar Çetin hakkında yapılan şikayet, şehit ailesi tarafından geri çekildi.

Vefat eden polisin Adana'da yaşamakta olan eşi Özlem Alagöz ile ailesi, adliyeye giderek Rüzgar Çetin hakkındaki şikayet taleplerinden feragat dilekçesini sundu.

Sanık Rüzgar Çetin hakkındaki şikayetlerinden ve davaya katılma taleplerinden feragat ettiklerini açıklayan aile, bu doğrultuda gereğinin yapılmasını adı geçen tüm katılanlar adına vekaleten arz ve talep ettiklerini ifade ettiler.

Bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne ve bir kişinin de yaralanmasına neden olan Rüzgar Çetin'in, 3 yıldan 22,5 yıla kadar hapis istemiyle cezalandırılması talebinin böyle ani bi kararla geri çekilmesi, ailenin para karşılığında şikayetlerinden vazgeçtiği iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Yaraladığı polis memuru Emre Tetik tarafından da şikayet edilmeyen Rüzgar Çetin, 4 Ekim tarihinde yeniden hakim karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

rüzgar çetin anne rüzgar çetin serbest rüzgar çetin kavga sinan çetin sinan çetin oğlu sinan çetin oğlu rüzgar rüzgar çetin rüzgar çetin hapis rüzgar çetin ceza rüzgar çetin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500