Paris Hilton'dan İnanılmaz Frikik

Dünyaca ünlü Hilton otellerinin varisi olan Paris Hilton, Milano'daki bir mağazada eğildiği esnada inanılmaz bir frikik verdi.

Paris Hilton'dan İnanılmaz Frikik
Paris Hilton'dan İnanılmaz Frikik Nilay Işık
Bu içerik 3883 kez okundu.

 

Dünyanın en ünlü markalarından biri olan Hilton otellerinin varisi kabul edilen dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton, alışveriş yapmak amacı ile İtalya'nın başkenti Milano'da gittiği bir mağazada ürünlere bakmak için eğilirken akıl almaz bir frikik verdi.

HER ZAMANKİNDEN DAHA AZ FRİKİK

Alışveriş yapmak amacı ile kuzey İtalya'da bulunan Lombardiya bölgesinde yer alan ve İtalya'nın başkenti olan Milano'ya seyahat eden ve gittiği mağazada objektiflere yakalanan dünyaca ünlü yıldızın pantolonu, ürünlere bakmak için eğildiği esnada aşağı kaydı.

Verdiği frikiğin farkında olmayan Hilton'ın iç çamaşırının büyük bir kısmı eğildiği esnada görünür hale geldi.

PANTOLONUNUN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Siyah deri ceketinin altına beyaz bir tişört ve yeşil bir pantolon giyen 35 yaşındaki yıldız, pantolonunun azizliğine uğradı.

Elektronik eşya almak için gittiği mağazadaki ürünlere bakmak için eğildiği esnada yeşil pantolonunun azizliğine uğrayarak frikik veren ve beyaz iç çamaşırı görünen Hilton'ın bu anı kameralara yakalandı.

YÜZÜ KIPKIRMIZI OLDU

Her zamankinden daha az frikik verdiği gözlerden kaçmayan Paris Hilton'un yüzü, olayı fark eder etmez kıpkırmızı bir hal aldı.

Erkek arkadaşı ile katıldığı bir davette kısa elbisesine rağmen eğilerek inanılmaz bir frikik veren, kırmızı halıda yürürken defalarca kez riskli elbiseler giyerek yaşanan aksiliklerden kaçamayan ve verdiği frikikler ile adından sıkça söz ettiren ünlü yıldız, umursamaz tavırları ile her zaman bir hayli dikkat çekerdi.

Oldukça rahat ve umursamaz tavırları ile karıştığı skandallar neticesinde magazin gündemini sıklıkla meşgul eden Paris Hilton'un bu defa verdiği frikik neticesinde utanması, rahatsız olması ve yüzünün kıpkırmızı bir hal alması herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

paris hilton paris hilton milano hilton otelleri hilton paris hilton kaç yaşında paris hilton frikik paris hilton milano frikik son dakika magazin paris hilton sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500