Parkurun İçine Sıçtı

2016 RİO Olimpiyatlarında Yohann Diniz’in parkurda altına sıçması tarihe geçti.

Parkurun İçine Sıçtı
Parkurun İçine Sıçtı Meltem Yuksel
Bu içerik 3565 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

50 kilometre yarışında yarışan 28 yaşındaki Fransız atlet Yohann Diniz parkurun ortasında altına kaçırdı. Bütün kanalların naklen yayın yaptığı sırada bütün kameralar Diniz'e yöneldi. Atletin şortunun arkasından bacaklarına doğru süzülen istemsiz dışkı kameralara yansıdı.

Başına gelen tatsız kazaya rağmen yarışı bir süre önde götüren Fransız atlet, kısa bir süre sonra yolun kenarına yığılarak diğerlerinin geçmesine izin verdi. Kanadalı atlet Evan Dunfee, Diniz'i yerden kaldırarak yarışa devam etmesi için destek verdi. Fransız atlet Diniz bütün çabasına rağmen yarışı sekizinci sırada tamamlayabildi.

Dünya rekoru bulunan Diniz’in ciddi bir mide rahatsızlığı olduğu için bu talihsiz olayı yaşadığı öğrenildi. Şimdiye kadarki en iyi performansını 2007 Dünya Şampiyonası'nda 50 kilometre yarışında aldığı gümüş madalyayla sergileyen Diniz, 2008'deki Pekin Olimpiyatları'nda bacak ve mide ağrısı yaşadığı için yarış başlamadan start çizgisinden ayrılmıştı.

Yohann Diniz dört yıl aradan sonra Londra'da düzenlenen yarışlarda izin verilen bölgenin dışında alkol aldığı için diskalifiye olmuştu.

yohann diniz yohann diniz parkur yohann diniz rio olimpiyatları rio olimpiyatları 2016 yohann diniz altına sıçtı parkura altına etti yohann diniz altına etti izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500