Photoshop'suz Ziynet

Geçtiğimiz hafta açıkhavada konser veren Ziynet Sali, hayranlarının karşısına birbirinden güzel tasarımlarla çıktı. Fakat şarkıcının bir eteğinden taşan yağları sosyal medyada 'Photoshop'suz Ziynet' şeklinde yorumlarına neden oldu.

Photoshop'suz Ziynet
Photoshop'suz Ziynet Meltem Yuksel
Bu içerik 747 kez okundu.

Ziynet Sali, geçtiğimiz hafta Harbiye Açıkhava’da bir konser verdi. Tanju Babacan imzalı kıyafetlerle kendine hayran bırakan şarkıcı çok uzun boylu olmamasına rağmen elbiseleri taşımayı başarmıştı.

Şarkıcı, konserin bir kısmında ise ışıltılı metal renginde, 3 parçadan oluşan bir tasarımla çıktı sahneye çıktı. Düşük bel, bacak yırtmaçlı etek, bralet ve püsküllü bir yelek giyen Sali’nin eteğin kenarlarından taşan yağları ise sosyal medyanın diline düştü.

Geçtiğimiz hafta da Emel Müftüoğlu’nun paylaştığı bir fotoğrafta göğsü görünen Ziynet Sali, Instagram hesabında çoğu zaman spor yaparken paylaşımda bulunuyor.

Fakat ortaya çıkan görüntü ‘Photoshop’suz Ziynet’ yorumlarının yapılmasına neden oldu. Ünlü isim, daha önce de fotoğraflarına yaptığı Photoshop ile gündeme gelmişti.

 

 

 

 MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bebeğin Cinsiyeti Belli Oldu

Ziynet Sali Konser Kilo Spor Tanju Babacan Harbiye Açıkhava Photoshop
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500