Pınar Altuğ'un Taytı Olay Oldu

Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.

Pınar Altuğ'un Taytı Olay Oldu
Pınar Altuğ'un Taytı Olay Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 1495 kez okundu.

31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlık görevini yerine getiren ünlü isimler oy kullandıktan sonra sandık başında poz vermeyi ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşan Altuğ, oy kullanmaya giderken giydiği tayttan dolayı takipçilerinin tepkisiyle karşılaştı. Giydiği taytın vücut hatlarını belli ettiğinden dolayı hayranlarının büyük eleştirisine maruz kalan oyuncu, daha sonra fotoğrafı kaldırıp kırptıktan sonra tekrar paylaştı.

Konuyu köşesine taşıyan Ömür Gedik, arkadaşını eleştirenlere şu ifadelerle seslendi;

“Kadına şiddeti bu hafta sonu Pınar Altuğ üzerinden bir kez daha gördük. Pınar, pazar günü elinde pusula, sandık önünde bir seçim fotoğrafı paylaştı. Taytındaki hoş olmayan görüntüyü fark etmeden koydu fotoğrafı Instagram ana sayfasına.

Sonra yorumlar gelmeye başladı, Pınar fark etti durumu ve fotoğrafı silip, belden yukarı bir fotoğrafla değiştirdi. Ama işte gelin görün ki o fotoğraf her yere yayılmıştı bir kere. Bir kadının yanlışlıkla, farkında olmadan koyup, uygunsuz olduğunu anladıktan sonra kaldırdığı fotoğrafı paylaşmak, yaymak, fütursuzca yorumlar yapmak kadına şiddetin bir başka türü bence. Pınar’a geçmiş olsun diyorum ve fotoğrafı paylaşan ve yorum yapan herkesi kınıyorum.”

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sürpriz Parti

 

 

 

Pınar Altuğ Tayt Ömür Gedik Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500