Pınar Aylin Kaza Geçirdi

Şarkıcı Pınar Aylin, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile geçtiğimiz hafta evinin bahçesinde kaza geçirdiğini duyurdu.

Pınar Aylin Kaza Geçirdi
Pınar Aylin Kaza Geçirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 1296 kez okundu.

Şarkılarıyla 90'lara damgasını vuran Pınar Aylin evinin bahçesinde talihsiz kaza geçirdi. Aylin, kaza geçirdiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Hastane odasında çekilen fotoğrafını paylaşan Pınar Aylin, sosyal medya hesabı üzerinden yaşadıklarını şu sözlerle anlattı;

"Bir haftalık aradan sonra hastaneden ve Emine hemşiremin kanatları altından merhaba. Ayağımda titanyum bir çivim var artık çünkü sol bacak çoklu kırık. Geçen salı Maya'yla birlikte eve dönmüşken, bahçede Mira (3 köpeğimizden biri) fazla sevgiden üzerime koşarak ayaklarımı yerden kesip taşa kafa üstü uçmama sebep oldu ve acıdan düştüğüm yerde öylece kaldım. Daha sonrasını ve detayları ara ara paylaşacağım çünkü artık iyiyim. Şimdilik söyleyeceğim en önemli ve öncelikli şey ise hep aradığımız o paha biçilemez şeyin aslında elimizde olduğu ve sağlıklı her anımız için çok ama çok şükretmemiz gerektiği."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Reymen Cem Yılmaz’la Akraba Çıktı

Pınar Aylin Kırık Instagram Hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500