Podyumda Çağla Rüzgarı

Modacı Hakan Akkaya, İzmir'de ilk kez hazır giyim abiye koleksiyonunu sergiledi. Akkaya'nın mankenleri arasında yer alan Çağla Şikel muhteşem fiziğiyle nefesleri kesti.

Podyumda Çağla Rüzgarı
Podyumda Çağla Rüzgarı Meltem Yuksel
Bu içerik 2248 kez okundu.

New York Fashion Week’teki defilesiyle Türkiye’yi başarıyla temsil eden Hakan Akkaya, New York’un ardından ilk defilesini İzmir’de yaptı.

Ünlü modacı Akkaya, Pret a Porter Abiye koleksiyonunu Türkiye’de ilk kez İzmirlilere sundu. İzmir’de bir alışveriş merkezinde düzenlenen defileyi Vatan Şaşmaz sundu. Defilede, Çağla Şıkel, Chloe Loughnan ve Rönesans Ajans’ın mankenleri 41 kombin tasarım ile podyumda boy gösterdi. Geceye katılan modaseverler büyük bir ilgiyle Hakan Akkaya’nın koleksiyonunu inceledi.

Defile sonrası gazetecilerle bir araya gelen Çağla Şıkel, ’’ Böyle bir ortamda tekrar Hakan Akkaya koleksiyonuyla yürüdüğüm için mutluyum, gerçekten bazı defileler çok streslidir ama bu defilede yürümek çok keyifliydi.’’ dedi. İlk defa hazır giyim ve abiye koleksiyonunu İzmir’de sergilediğini belirten Akkaya, ’’Anadoludan çok fazla mağazalar ve insanlar arıyor benim tasarımlarımı istiyorlar. Bende artık hazır giyim tasarımlarımı tüm Türkiye’ye satışa çıkardım, hemen hemen bütün bölgelerde varız.’’ şeklinde konuştu. Öte yandan İlk kez Hakan Akkaya’nın defilesinde yer aldığını söyleyen Chloe Loughnan, Hakan Akkaya’yı takip ettiğini ve tasarımlarını çok beğendiğini ifade etti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şirin'in Yeni Mesleği Şaşırttı

Çağla Şikel Hakan Akkaya İzmir Defile Moda New York Fashion Week New York Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500