Podyumların Yıldızıydı Ama Şimdi...

Bir dönemin ünlü mankenleri arasında olan Güzide Duran, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.Eski mankeni görenler tanımakta bir hayli zorlandı.

Podyumların Yıldızıydı Ama Şimdi...
Podyumların Yıldızıydı Ama Şimdi... Meltem Yuksel
Bu içerik 1308 kez okundu.

Bir döneme damga vuran mankenler arasında olan Güzide Duran, evlendikten sonra Amerika’ya yerleşti ve mesleğini de bıraktı.

Uzun bir aradan sonra ilk kez objektiflere yansıyan Duran’ın yüzündeki şişlikler akıllara estetik mi sorusunu getirdi. Ayrıca kilo aldığı da gözlerden kaçmayan manken konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Hakkında yapılan yorumları yazık diye değerlendiren Güzide Duran, “Şunu belirteyim yüzümde hiçbir şey yok ve hiçbir zaman da yaptırmadım. Bir doktor da çıkıp diyemez ki Güzide’ye şunu yaptım diye. Fakat evet, bu resimde ben de kendimi tanıyamadım. Buradaki yorumları okuyunca inanın çok güldüm ve çok üzüldüm, kalpleri çirkinlere. İnşallah bu yaptığınız çirkin ve kalpsiz yorumlarınızdan af dilersiniz… Buradaki resimde 2 çocuğumla birlikte hiç sevmediğim bir alışveriş merkezindeyim ve çok yorgun çok hastaydım” ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Usta Dolandırıcı Meryem Uzerli!

ABD Amerika Manken Güzide Duran Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500