Popo Güzelinden Ronaldo İfşası

Real Madrid'in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun Brezilya'nın popo güzeli Erika Canella’ya attığı WhatsApp mesajları ifşa edildi.

Popo Güzelinden Ronaldo İfşası
Popo Güzelinden Ronaldo İfşası Tuğçe Tekin
Bu içerik 2847 kez okundu.

Real Madrid'in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun Brezilya'nın popo güzeli Erika Canella’ya attığı WhatsApp mesajları ifşa edildi.

Brezilya'nın 'Miss Bumbum' yarışmasının birincisi 20 yaşındaki Canella, Ronaldo ile aralarındaki diyalogu basınla paylaştı. Bir dergiye açıklama yapan güzel model Ronaldo'nun kendisini bularak evine çağırdığını fakat telefonundaki bir sorun nedeniyle buluşamadıklarını ifade etti.

EVİNE ÇAĞIRMIŞ

Dergi, Ronaldo'nun Canella'ya yolladığı WhatsApp mesajlarının ekran görüntülerini yayınlanırken, yıldız futbolcunun yolladığı mesajlarda genç modele, "Evime gelmek ister misin? Seni görmek isterim ve evlerimiz de yakın" dediği görüldü.

"15 DAKİKALIK BİR KADIN DEĞİLİM"

Canella yaşananların ardından "Bana beni görmek istediğini söyledi. Havalimanına giderek biletimin saatini değiştirdim. Ardından yeniden konuştuk. Pazar günü akşam saat 8'de kaldığım otele beni alması için bir araba yolladı. Fakat telefonumda bir sorun yaşadım ve biraz geciktim. Arabadayken onunla görüştüm. Bana karşı kızgın ve kabaydı. Bana fazla vakit ayıramayacağını, başka sorumluluklarının da olduğunu ifade etti. Ben de ona 'Ben 15 dakikalık veya yarım saatlik bir kadın değilim' diyerek otelime geri döndüm” dedi.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Üniversite Sınavına Neden Giremedi?

Cristiano Ronaldo Brezilya Erika Canella WhatsApp Miss Bumbum Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500