Poyraz Döndü, Ortalık Karıştı

66. bölümünü seyircisi ile buluşturmaya hazırlanan 'Poyraz Karayel' dizisinin yeni bölümünde Ayşegül ile Poyraz'ın bir defa daha karşılaşmaları ortalığı iyice karıştıracak.

Poyraz Döndü, Ortalık Karıştı
Poyraz Döndü, Ortalık Karıştı Nilay Işık
Bu içerik 1445 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Yeni bölümü ile bu akşam seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan 'Poyraz Karayel' dizisinde Ayşegül'ün karşısına bir kez daha çıkan Poyraz, ortalığın iyice karışmasına sebep olacak.

Gizli kimliği ile Sayguner evinde göreve başlayan Poyraz, en az Ayşegül kadar Bahri'yi de çileden çıkartır. Bir şeyler karıştırdığı anlaşılan Poyraz'ın peşine düşen isim, Bahri olur.

Girişim ile ilgili en önemli ipucu olarak kabul edilen Gazeteci Taner'in peşine düşen Poyraz ise bu yolda yalnız değildir. Bilinmezler ile dolu bir maceraya atılan Poyraz, kendisi kadar Ayşegül'ü de sarsacak bir sürpriz ile karşılaşır.

Poyraz'ın dönüşünün yankılarının devam ettiği yeni bölümü ile büyük ses getirecek olan 'Poyraz Karayel' bu akşam saat 20.00'de seyirci ile buluşacak.

poyraz poyraz karayel poyraz karayel yeni bölüm poyraz karayel öldü mü poyraz geri döndü poyraz karayel fragman poyraz karayel 66. bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500