Prison Break’e Türk Damgası!

5. sezonu ile ekranlara dönme kararı alarak hayranlarını sevindiren Prison Break’in yeni sezon ekibinde Türk bir oyuncunun yer aldığı haberi hızla yayıldı.

Prison Break’e Türk Damgası!
Prison Break’e Türk Damgası! Dilay Aydın
Bu içerik 2475 kez okundu.

 

Önceleri Homeland adlı dizideki Haissam Hakkani rolü ile gündeme gelerek ülkeyi gururlandıran oyuncu Numan Acar, Prison Break’in yeni sezonunda yer alacağı haberi ile dizinin Türk hayranlarını sevindirdi.

Prison Break’in, 2009’da yayınlanan final bölümünde akıllara takılan noktaların aydınlatılacağı yeni mini sezonunda Abu Ramal rolü ile ekranlara gelecek olan Numan Acar, Bild gazetesine verdiği röportajda dizi ile ilgili konuştu. Muhteşem bir kadro ile Kanada’da çekim yaptıklarını söyleyen Acar, bu proje için oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.

Numan Acar’ın haricinde Prison Break kadrosuna başka oyuncuların da katıldığı bilgisi alındı. Michael’in gidişinin ardından yeni bir hayata başlayan Sara’nın evlendiği Scott Ness rolünü canlandıracak Mark Feuerstein, Michael’in kardeşi Lincoln’ın aşık olduğu Shabi’ye hayat verecek olan Inbar Lavi ve Hızlı ve Öfkeli filmlerindeki rolü ile hatırlanan Rick Yune, yeni sezonda yer alacak olan oyuncular olarak açıklandı.

Dördüncü sezonda ölen Michael Scofield’ın hayata nasıl döneceği en çok merak edilen noktalardan biri olmaya devam ediyor. Yeni sezon fragmanında başka bir hapishanede olduğu görülen Michael’in oraya nasıl düştüğü ise bilinmeyenler arasında.

Diğer merak edilen konu ise, fragmanda Lincoln’e, Michael’in yaşadığı ile ilgili ipucunu veren T-Bag’in hapishaneden çıkmayı nasıl başardığı oldu. 4. sezonun sonunda Fox River Hapishanesi’ne geri gönderilen T-Bag’in hapisten kaçmayı ikinci kez başarıp başarmadığı yeni sezonun en büyük muammalarından biri.

prison break prison break yeni sezon prison break türk oyuncu prison break 5. sezon prison break yeni bölüm wentworth miller t-bag son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500