Psikopat Rollere Bayılıyor

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisi ile birlikte oyunculuk serüvenine adım atan Aras Bulut İynemli'nin, sürekli olarak enteresan rollerde oynaması dikkat çekti.

Psikopat Rollere Bayılıyor
Psikopat Rollere Bayılıyor Nilay Işık
Bu içerik 6712 kez okundu.

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' isimli dizi ile birlikte televizyon dünyasına adım atan Aras Bulut İynemli'nin, sürekli olarak enteresan karakterlere hayat vermesi dikkat çekti.

Yönetmenim Zeynep Günay Tan'ın keşfi sonucunda oyunculuk serüvenine başlayan ve 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde babasıyla sürekli olarak çatışma halinde olan 'Mete' karakterine hayat veren İynemli'nin, hayat verdiği karakterlerin benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde de benzer şekilde babasıyla problemler yaşayan 'Şehzade Bayezid'i oynayan genç oyuncu, 'Tamam mıyız?' isimli filmde engelli bir karaktere, 'İçerde' dizisinde ise zor bir karakter olan 'Mert'e hayat verdi.

Karakterlerini gerçek hayatına yansıtmamak için onlarla empati kurmadığını belirten İynemli, 'Mete' gibi çabuk sinirlendiğini fakat Mete'deki baba sevgisi eksikliğini kendi hayatında yaşamadığını söyledi.

Tiyatrocu bir ağabeyi ve ses sanatçısı bir ablası olduğu bilinen geç şarkıcı, mutlu bir aile olduklarını ve annesine çok düşkün olmakla birlikte babası ile de arasının çok iyi olduğunu ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Kısmetse Olur'da Kim Eleniyor?
 
aras bulut iynemli aras bulut iynemli çağatay ulusoy aras bulut iynemli boy aras bulut iynemli boyu aras bulut iynemli yaşı aras bulut iynemli kaç yaşında aras bulut iynemli instagram kayseri patlaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500