Pucca ve Osi Boşanıyor

Oyuncu Serhat Osman Karagöz’le 2015 yılında dünya evine giren Pucca ismiyle tanınan Blogger Selen Pınar Işık, sosyal medya hesabı üzerinden boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

Pucca ve Osi Boşanıyor
Pucca ve Osi Boşanıyor Meltem Yuksel
Bu içerik 1349 kez okundu.

Oyuncu Serhat Osman Karagöz’le 2015 yılında dünya evine giren Pucca ismiyle Blogger Selen Pınar Işık, sosyal medya hesabı üzerinden boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Batı isimli erkek çocuk dünyaya getiren Pucca, hayranlarını üzen haberi Instagram hesabında şu sözlerle duyurdu;

“Öncelikle bunu buradan açıklamak dünya saçması onu bastan söylemek istiyorum. Osi ile evliliğimizin artık sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı. Gerçekten olmadı... Bazen sevgi yetmiyor. Zaten çok uzun zamandır farkındasınızdır yalnızdım. Eminim çok eğlenceli bir baba, çok güzel bir ebeveyn, Batı’nın en yakın arkadaşı olacak. O konuda asla şüphem yok. Ama kari koca olarak ikimiz sınıfta kaldık maalesef... Benim de onun da çok hatalarımız oldu.

Sizden tek ricam bu süreçte ne olur beni üzmeyin, zaten boru değil bitiyor her şey. İnsan evinden orta sehpayı bile atarken bin kez düşünüyor... Bin kez değil, milyon kez duşundum. Ve hepsinin sonu, ayrılığa vardı... En azından bana güzel şeyler söyleyin, güçlü kadın hikayeleri anlatın. Kendinizden örnek verin. Çünkü bu karar benim ya da onun için değil; Batı için. Bazen olmuyor. Gerçekten olmuyor. Sonuna kadar aşık ol, çabala, çırpın, yok! Onun için de ayni şekilde bu arada. Bunu buradan yazmak deli saçması ama osursam kitapta, blog yazısı olarak yazan bir insan olarak sanırım gerekli. Bu canavarı kendim yarattım, simdi sonucuna katlanmalıyım."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Estetiksiz Hali Şok Etti

 

Pucca Pucca Eşi Pucca Instagram Pucca Çocuğu Osman Serhat Karagöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500